O nas

Spółkę Arenella tworzą specjaliści z branży energetycznej, konstrukcyjnej i środowiskowej. Realizujemy inwestycję od A do Z.

ARENELLA

Arenella to spółka istniejąca na rynku od 2018 roku, kompleksowo zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi, zarówno w zakresie mikroinstalacji, jak i farm fotowoltaicznych. Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną o technologii budowy oraz sposobie funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Pracownicy firmy Arenella to specjaliści w branży, posiadający doświadczenie zapewniające sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego oraz usługi projektowe dla technologii OZE.

Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy własny sprzęt budowlany oraz ekipy wykonawcze. Wykonujemy projekty wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych i prowadzimy cały proces administracyjny. Pozyskujemy wszelkie dokumenty, opracowujemy i składamy wnioski niezbędne do realizacji inwestycji. Zajmujemy się realizacją inwestycji od A do Z - od projektu po jej uruchomienie. Naszą dewizą jest jakość, profesjonalizm, a przede wszystkim satysfakcja klienta. Potwierdzeniem tego są liczne referencje. Dzięki doświadczonemu personelowi posiadamy zaplecze umożliwiające realizację każdej inwestycji i nie boimy się trudnych tematów.


Zobacz, w czym się specjalizujemy

Instalacje fotowoltaiczne

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem naszej oferty. Wszystkie inwestycje realizujemy kompleksowo, od A do Z.

Rozwiązania dla firm

Klientom biznesowym oferujemy kompletne wsparcie w procesie uzyskania dofinansowania na korzystny zakup i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła

Pompa ciepła to innowacyjna, najtańsza forma ogrzewania w domu. Jest także w 100 % bezobsługowa. Sprawdź, jakie rozwiązania możemy Ci zaoferować.

Projekty PV

Przed wybudowaniem elektrowni PV konieczne jest pozyskanie szeregu zezwoleń i decyzji administracyjnych, a także uzyskanie warunków przyłączenia dla elektrowni fotowoltaicznej oraz pozwolenia na budowę.

Dzierżawa gruntu

Dzierżawa gruntu przynosi wymierne korzyści dla obu stron, zarówno właściciela gruntów jak i dla inwestora. Sprawdź jakie są poszczególne etapy realizacji inwestycji jaką jest dzierżawa gruntu.

Usługi serwisowe

Do wszystkich prac serwisowych podchodzimy bardzo rzetelnie, ponieważ od ich jakości zależy dalsza efektywna praca systemu fotowoltaicznego. W sytuacji wystąpienia awarii wszelkie naprawy wykonujemy bez zbędnej zwłoki.

Dlaczego współpraca z nami to dobry wybór?

Szczególna dbałość o interes podmiotu zlecającego

Kompleksowa realizacja projektu od A do Z

Własny sprzęt budowlany i ekipy wykonawcze

Zespół, który tworzy grupa specjalistów, inżynierów i pasjonatów posiadających ekspercką wiedzę w zakresie energetyki odnawialnej

Uzyskaj szczegółowe informacje

Skontaktuj się z naszymi specjalistami