Blog - Arenella
Postaw na fotowoltaikę i oszczędzaj! Poznajcie fachowców od instalacji [zdjęcia]
2019-02-19

Pomimo zapewnień, że opłaty za energię elektryczną w tym roku nie wzrosną to według ekspertów w krótkim czasie należy się spodziewać rosnących rachunków. Wyjściem z sytuacji może być montaż instalacji fotowoltaicznej, która nie tylko obniży nasze rachunki (być może zupełnie je zniweluje), ale i dzięki niej przyczynimy się do dbania o środowisko. Z firmą Arenella takową wykonacie kompleksowo – począwszy od konsultacji i stworzenia projektu przez montaż instalacji i potem 20-letnią gwarancję spadku mocy.

Fachowcy z tej firmy mają duże i międzynarodowe doświadczenie – instalacje montowali między innymi w Belgii, ale i w Polsce w szeregu inwestycji rozlokowanych na terenie całego kraju. Instalacje fotowoltaiczne są tylko z pozoru skomplikowane, w przypadku wątpliwości najlepiej od razu zapytać eksperta – darmowe i niezobowiązujące konsultacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 666 400 180. 

 

 

Jeżeli zastanawiacie się Państwo jaka wielkość instalacji będzie odpowiednia dla Państwa domu lub firmy to na to pytanie pomoże odpowiedzieć poniższa tabela: 

 

Warto mieć na uwadze, że specjaliści z Arenella mogą Państwu pomóc uzyskać preferencyjny Eko Kredyt na sfinansowanie zakupu i montaż instalacji.

Oferta firmy skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, które chcą stworzyć ekologiczny dom, ale i do firm, których celem jest zminimalizowanie stałych kosztów. Dobrze wykonana instalacja fotowoltaiczna pozwala na oszczędności nawet do 97% co umożliwia zwrot inwestycji już po 6 latach. Prąd elektryczny poza zużyciem na bieżące potrzeby możemy również magazynować w sieci energetycznej aby wyprodukowaną nadwyżkę zużyć w ciągu 365 dni od dnia produkcji. Poza efektem ekonomicznym instalacja fotowoltaiczna jako źródło czystej energii elektrycznej przyczynia się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla.

 

 

Kompletna instalacja fotowoltaiczna składa się z modułów pv, inwertera, systemu montażowego, okablowania oraz skrzynek bezpiecznikowych DC oraz AC. Na wszelkie części składowe systemu Aranella udziela 25 letniej gwarancji. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki.

Arenella Sp. z o.o.
Strawczynek, ul. Turystyczna 78
tel. 666 400 180 – konsultacja, doradztwo, sprzedaż 
tel. 604 899 306 – biuro
mail: oszczednosc@arenella.pl

 

Kontakt
Masz pytania? Zadzwoń +48 666 400 180